SLASTIKA - SAMO ZA ŽENE

Započeo pitalica, Januar 10, 2009, 08:58:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pitalica

A i nije baš neko pitanje, više onako kao predlog. U ovom haosu daroteka, restoteka, grickoteka... jedan stidni ženski stvor ne sme nigde sam da udje, da se mirno raskomoti, sedne, otvori novine i naruči kafu, a da pri tom nije izložen (mislim: taj slabi stvor) raznoraznim neprijatnostima. Prvo se svi u nju zagledaju, a onda se medjusobno zgledaju... Znate već šta mislim, naročito u selu, da ne kažem provinciji. A sad zamislite, neko se doseti pa otvori slastiku ''Samo za žene + deca do (recimo) predškolskog uzrasta''. Wonderful! :mig: Bilo bi to pravo otkrovenje, potez decenije, šta decenije – stoleća. Kako bi samo  mogle da se provodimo. S pijace, iz pošte, iz banke, iz ambulante, s bilo kog kraja sveta (sela), sve što zanaš - ispričaš, što ne znaš - doznaš. Niko  ti ne broji pojedene kolače, ni popušene cigarete, niko nije ljubomora, a ti nikome ne smetaš. Nigde se ne izuvaš, nikom nisi dužna, ne prilagodjavaš vreme... A? Pa, ipak je pitanje. Šta vi mislite?


mhm a-ha oh,yeah da -da

 :laugh:
Dosetljiv je slabi zenski stvor...Cemu sluze frizerski i ini saloni za ulepsavanje?

pitalica

Baš svašta! Kakve su to gluposti? Šta će meni ti saloni, pa ja sam sam svoj majstor.



Vidi se, zar ne?

mhm a-ha oh,yeah da -da

 :necem:
Ma,nisam mislila u smislu ulepsavanja vec vise u smislu - sve što zanaš - ispričaš, što ne znaš - doznaš. Niko  ti ne broji pojedene kolače, ni popušene cigarete, niko nije ljubomora, a ti nikome ne smetaš. Nigde se ne izuvaš, nikom nisi dužna, ne prilagodjavaš vreme...[/color]...se pravis?!

pitalica

Nije da se nešto prenemažem, ali saloni  :necem: nekako više volim ''prizemlje''. Uostalom, tamo ni ne služe kolače a ja  :delicious:

Braca

Oprostite što upadam u razgovor,al samo da napomenem ... lepo je to što volite da pišete "šareno"... mislim lepo je dok je pozadina bela ili barem svetla.Međutim,ako se odlučim da nakon praznika preodenem DRUM u neku elegantniju,recimu crno-sivu varijantu,bojim se da će se taj šareniš jako teško ili nikako čitati ... Ne kažem da će biti tako(još nisam odlučio),ali čisto da ne bude da nisam napomenuo ...  

mhm a-ha oh,yeah da -da

#6
 :laugh:
se prenemazes,vidim ja...ti bi i kafu i cigaretu i casicu razgovora i KOLACE i ....a skromnost?

Ma,samo ti preodeni DRUM kako god,snacicemo se mi da i dalje bude  "sareno"
:smoke:

pitalica

Citat: Braca poslato Januar 11, 2009, 12:27:06 PRE PODNE
Oprostite što upadam u razgovor,al samo da napomenem ... lepo je to što volite da pišete "šareno"... mislim lepo je dok je pozadina bela ili barem svetla.Međutim,ako se odlučim da nakon praznika preodenem DRUM u neku elegantniju,recimu crno-sivu varijantu,bojim se da će se taj šareniš jako teško ili nikako čitati ... Ne kažem da će biti tako(još nisam odlučio),ali čisto da ne bude da nisam napomenuo ...  

Na moj poziv javio se Veliki  Vrač. Lepo i kulturno. Dobro, oprošteno je. A ja već duže vremena tražim načina da se izjasnim kako bi trebala da izgleda ta naslovna. Recimo, razbacane novčanice, da se zavaravamo da ćemo preživeti do sledeće plate, ili skijališta, popunjeni svi raspoloživi hotelski kapaciteti, zimovanja u toku... Može neki deblji kajiš sa puno, puno rupa, pa ko uspe jače da stegne, dobije besplatne karte za pozorište  :jeee: Ali, ozbiljno, na koliko se to vremena menja. Pa ja sam baš htela da predložim da bude nekih pozadina, da ne pišemo uvek bezbojno. Mmmm. Meni dopada.

Braca

Vidim da se ne razumemo ... nema veze,da ne guramo temu u aut,objasniću nekom drugom prilikom ...

                                                               ps
postavljeno je glasanje povodom promene teme nakon praznika,svi eventualni predlozi bi trebali da se nalaze tamo ...

mhm a-ha oh,yeah da -da

 :necem:
razumemo se,hoces da DRUM izgleda drugacije,gde bi,mozda,pozadina bila tamnija,pa nece biti citljivo ono sto se pise "bojom"..OK!Snacicemo se i u tom novom ruhu...
Da ne bih otisla tema skroz u aut...

Zene ionako uzivaju u promenama,ako nikakvim drugim,ono bar spoljasnjim...Sta mislis zasto su guzve po salonima za ulepsavanje?
:laugh:

Facebook   Instagram   Tiktok