CRTICE - Duška Radovića

Započeo pitalica, Mart 29, 2009, 11:39:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pitalica

Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

pitalica

Nekada su čokoladu jela samo dobra deca. To je bilo u ona stara vremena kad su roditelji imali više dece, pa su neka mogla biti i rdjava. Sad se ne pravi pitanje, samo nek je dete.

pitalica


Nemojte ni ove zime kupovati zimski kaput. Kupite nešto ženi, pa neka vas greje njena topla zahvalnost.

Imate toliko kilograma sa takvim ličnim dohotcima! To je zaista za podozrenje!

Ne morate i ovo jutro počinjati poznatim zanovetanjem: Da se ja nešto pitam...
Proverili smo kako izgleda tamo gde se vi pitate i videli da nije sjajno.

pitalica

Nekima Nove godine samo dolaze i dolaze, dok drugima samo prolaze.

Da nema Boga, u nekim zemljama na zapadu, mnoga naša deca ne bi videla svoje roditelje za novogodišnje praznike.

Mlade vaspitačice u obdaništima pričaće deci i ovog jutra bajke. To su setne priče o tome - šta se stalno dešava princezama, a nikad vaspitačicama.



pitalica


Bivši loši djaci daju jedinice sadašnjim djacima, a najgori ih grde i biju kod kuće.

Da li primećujete da ima struje? Ne primećujete. A čim je nema, vi primetite, je l' tako? Čudni smo mi. Lakše nam je da primetimo ono čega nema, nego ono čega ima.

Tražimo kućnu pomoćnicu koja je radila po boljim kućama da nam priča intrige o njima.

pitalica


Subota je dan kad se kupaju muževi koji vole svoje žene. Ko se kupa i preko nedelje - obratite pažnju.

Jedan drug je više ljubavnik nego muž svoje žene. Dolazi retko, iznenada i uvek žuri.

Da biste dočekali kakav-takav uspeh svoje dece, ponekad je potrebno da dugo i strpljivo živite.




pitalica


Kako postati srećan ili bar spokojan? Pitajte one koji ispred samoposluge piju pivo. Oni najviše na to liče.

Zašto neki očevi po svaku cenu hoće mušku decu? Zar im nije dovoljan njihov primer?

Tucite svoju decu čim primetite da počinju da liče na vas.



pitalica


Ako vam je hladno kao u grobu, proverite da li vam je i mračno kao u grobu. Ako jeste, svako dalje pitanje je suvišno. Neka vam je laka zemlja!

Jedan naš samokritični prijatelj ovako razmišlja: Ne treba mi takva žena koja bi pristala da se uda za mene.

Ko će nam objasniti ovo: hladan jogurt jeste topli obrok, a vruća rakija nije!



pitalica


Vodite računa. Da bi svi muškarci mogli varati svoje žene, u tome moraju učestvovati i sve žene.

Ko želi da je stalno u pravu mora često da menja mišljenje.

Kad u trgovini probate odelo ili haljinu, odvedu vas u kabinu. A kad probate cipele, to morate raditi na licu mesta, pred očima svih. Pa vas prodavačica može zapitati: zašto kupujete cipele kad su vam čarape potrebnije?


pitalica


Kad se sretnu muškarac koji ne zna šta hoće i žena koja zna šta hoće, takav susret mora se završiti brakom.

Vreme prolazi. Sve je manje stvari na nama koje se drže, a sve više onih koje se nečim moraju pridržavati.

Samo kukavice vole po nekoliko žena. Hrabri muškarci ne plaše se da vole samo jednu.



Facebook   Instagram   Tiktok