polako, bre, stalno me nešto vraćate

Započeo maksim, Oktobar 08, 2008, 12:10:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

maksim

Registrovana sam kod ''Telekom''-a, moj racun na dlanu, tako da mogu kontrolisati racun svog fiksnog telefona. Nisam proveravala duže vreme i kada sam pre nekoliko dana htela da proverim, pa, naišla sam na neku blokadu. Šta je to?
Što se smajlija tiče, pa to mislim baš na ove što su trenutno iznad teksta koji upisujem. Probacu da kliknem na jednog, možda je to put.  weird1 svidja mi se ovaj s cvikerima, ali ništa se nije desilo.

Braca

Slučano znam da ste od nedavno počeli da umesto internet explorera koristite Mozilu i predpostavljam da je problem u dodeli sigurnosnog sertifikata.
Da ne objašnjavam naširoko,ispod su slike i ako je to što vidite na svom racunaru i na slikama isto,ispratite proceduru sa slika (označeno je na šta treba da se klikne) i nećete više imati problema.Svaki sledeći put kada budete odlazili na "Moj račun"  Firefox neće praviti problema.








Što se smajlija  u porukama tiče,da,potrebno je samo kliknuti na željeni ali se isti ne vidi
u poruci dok se piše (vidi se samo njegov naziv,odnosno karakteri) , već samo u poslatoj poruci.Znači,odaberite,kliknite i kad pošaljete poruku smajli će biti na svom mestu.  :smile3:

Facebook   Instagram   Tiktok